Żarówki OSRAM Night Breaker H7 Laser

W ostatnich latach technika bardzo mocno wystrzeliła do przodu. Producenci co chwilę prześcigają się nowymi pomysłami i rozwiązaniami. Jednym z najlepszych producentów na rynku oświetleniowym jest, firma OSRAM. Ich żarówki OSRAM Night Breaker H7 Laser to oświetlenie na najwyższym poziomie.

Co się zmieniło w oświetleniu samochodów?

Producenci nie stoją w miejscu i ciągle zaskakują kierowców nowościami. Początkowo doświetlano drogi podczas jazdy, zwykłymi przeciwmgłowymi lampami. Później popularność zaczęły zyskiwać ksenony i trafiły do najbardziej popularnych samochodów. Po światłach ksenonowych przyszedł czas reflektory LED-owe. Takie światła umożliwiały jazdę bez przerwy na światłach długich bez konieczności zmiany. W momencie, kiedy pojawiał się przed nami inny pojazd, to światła same automatycznie zmieniały się w światła mijania. Działało to całkiem sprawnie, ale technologię zaczęły wypierać światła laserowe. Oczywiście posiadacze starszych samochodów mogą niestety pomarzyć o nowoczesnych światłach zamontowanych przez producenta. I tu z pomocą przychodzi, OSRAM Night Breaker H7 Laser.

Nowoczesne żarówki OSRAM Night Breaker H7 Laser

Żarówki OSRAM Night Breaker H7 Laser, są w stanie zapewnić aż do 130% więcej światła w porównaniu z innymi żarówkami. Wypadają również lepiej niż tradycyjne żarówki pod względem długości światła, gdyż wynosi on prawie 40 metrów więcej. Niestety żywotność OSRAM Night Breaker H7 Laser, nie jest szczególnie imponująca. Nadrabia ona jednak jasnością, która sprawia, że jazda samochodem staje się o wiele bardziej bezpieczna. Oczywiste jest, że bezpieczeństwo kierowcy, pasażerów, jak i osób znajdujących się na drodze jest niezaprzeczalnie najważniejsza. OSRAM Night Breaker H7 Laser, może nie należą do najtańszych żarówek, ale to niewielki koszt za rewelacyjną jakość jakąś producent oferuje w zamian. Dobra widoczność to podstawa bezpiecznej i komfortowej jazdy. To wszystko sprawia, że kierowca czuje się pewniej za kierownicą i jest w stanie bardziej się na niej skoncentrować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *